Bank Spółdzielczy w Krośniewicach

Nawigacja

  • Strona główna  |  

Treść strony

Informujemy, że od piątku 18 czerwca 2021 roku od godziny 12:00 do poniedziałku 21 czerwca 2021 roku do godziny 9:00 prowadzić będziemy prace techniczne w naszych systemach. Nie będzie dostępny BLIK, nie będzie możliwe korzystanie z bankowości internetowej i aplikacji mobilnej. Mogą występować również utrudnienia w płatności kartą, bankomaty w naszych lokalizacjach na ten czas będą wyłączone.

 

Prosimy o zaplanowanie i realizację wszystkich operacji

z odpowiednim wyprzedzeniem i zaopatrzenie się w gotówkę.

 

Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

 

Łódź,  30 kwietnia 2021 r.

 

Szanowni Państwo,

 

     Uprzejmie informujemy, że działające na terenie województwa łódzkiego cztery Banki: Bank Spółdzielczy w Bełchatowie, Bank Spółdzielczy w Krośniewicach, Bank Spółdzielczy w Strykowie i Łódzki Bank Spółdzielczy z dniem 30 kwietnia 2021 roku połączyły siły, tworząc jednolity, prężny oraz silny kapitałowo i organizacyjnie podmiot finansowy działający pod marką

 

Łódzkiego Banku Spółdzielczego.

 

     Nasz Bank dysponować będzie większymi zasobami finansowymi, sprawną organizacją, wyspecjalizowanym zespołem i najlepszymi rozwiązaniami technologicznymi. Dzięki temu będziemy mogli zapewnić usługi na najwyższym poziomie oraz zaoferować bogatą paletę produktów i usług bankowych dostosowaną do Państwa indywidualnych potrzeb.

 

     Dla wszystkich Klientów oznacza to stabilizację i bezpieczeństwo zgromadzonych  depozytów, które objęte są gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego oraz kontynuację prowadzonych rachunków bankowych i obsługi udzielonych kredytów.

 

     Zmienia się jedynie nazwa Banku, dotychczasowe placówki będą nadal funkcjonować. Warunki produktów i usług, które aktualnie Państwo posiadacie, nie ulegną zmianie.

 

     Chcemy jednocześnie zapewnić, że dla Klientów i lokalnych firm nadal będziemy silnym partnerem wspierającym działalność gospodarczą i służącym rozwojowi przedsiębiorczości. Jesteśmy wiarygodnym dostawcą usług finansowych na wielu płaszczyznach współpracy z instytucjami państwowymi, organizacjami pozarządowymi oraz jednostkami samorządu terytorialnego.

Naszym atutem jest technologiczne zaawansowanie, wysoki poziom kapitałów własnych, dobre wyniki finansowe i odpowiednie zabezpieczenia systemowe, organizacyjne i kapitałowe. Stanowią one gwarancję stabilności, bezpieczeństwa inwestycyjnego i wsparcia, jakiego możemy udzielać naszym Klientom.

     Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca będzie się świetnie układać i razem z nami z sukcesem zrealizują Państwo wszystkie osobiste, zawodowe i gospodarcze plany.

     Szczegółowe informacje dla Klientów na temat efektów tej zmiany dostępne są w placówkach Banku. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego oraz do odwiedzenia naszej strony internetowej.

     Dołożymy wszelkich starań, aby cały proces łączenia Banków pozostał w jak najmniejszym stopniu odczuwalny dla Państwa, a wszystkie działania konsolidacyjne postępowały systematycznie i bez zakłóceń.

 

                                                                                                            Zarząd

Łódzkiego Banku Spółdzielczego

 

 

 

 

Wstecz

Dane Kontaktowe

Bank Spółdzielczy w Krośniewicach
ul. Toruńska 5
99-340 Krośniewice
NIP: 7750000924
REGON: 000502380
Tel: 24 252 30 66
bskrosniewice@ld.home.pl

Godziny Otwarcia

Centrala Krośniewice

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek, Piątek:  7:30 - 15:30,  

Kasa 7:30 - 15:00

Środa:   8:45 - 16:45,  

Kasa 8:45 - 16:15

Oddziały Dąbrowce, Łanięta i Ostrowy: 7:30 - 15:30, 

Kasa 7:30 - 14:30

Licznik odwiedzin

Zobacz nasze statystyki
Nasz serwis odwiedziło już
365284

SWIFT Code:

Międzynarodowy numer
banku BIC odbiorcy

ikona SWIFT code
GBWCPLPP

 

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.