Bank Spółdzielczy w Krośniewicach

Bankowość Internetowa

Bankowość
Internetowa

Nawigacja

  • Aktualności  |  

Treść strony

Promocja kart debetowych MasterCard

Aby wziąć udział w promocji „Twoje lato w wymiarze MasterCard” należy podpisać umowę o wydanie karty debetowej Mastercard dla klientów indywidualnych w terminie od 19 czerwca 2017 do 31 lipca 2017 oraz dokonać kartą co najmniej jednej płatności bezgotówkowej na kwotę minimum 100,00 zł do dnia 15 sierpnia 2017 roku. Odbierz upominek w placówce banku w której została wydana. (Promocja trwa od 19.06.2017 do 15.08.2017 bądź do wyczerpania przewidzianej regulaminem puli upominków)

Oświadczenie Banku

eAZVwAAAAASUVORK5CYII=

Oświadczenie Banku Spółdzielczego w Krośniewicach dotyczące dodatkowych gwarancji bezpieczeństwa Banku

Bank Spółdzielczy w Krośniewicach jest uczestnikiem Systemu Ochrony SGB (IPS-SGB), instytucji ustawowo zapewniającej płynność i wypłacalność banków należących do systemu. Uczestnicy zgromadzili w ramach Systemu Ochrony SGB odpowiedniej wielkości fundusze, o wartości przekraczającej 1,6 miliarda złotych, które umożliwiają udzielenie pomocy w sytuacjach tego wymagających. Oprócz nadzoru sprawowanego przez Komisję Nadzoru Finansowego, sytuacja Banku jest na bieżąco monitorowana przez Spółdzielczy System Ochrony SGB, który ma możliwość podejmowania skutecznych działań ograniczających ryzyko. Przypominamy, że depozyty w bankach spółdzielczych są ponadto, zgodnie z ustawą z dnia 10 czerwca 2016r. o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym, systemie gwarantowania depozytów oraz przymusowej restrukturyzacji, objęte ochroną Bankowego Funduszu Gwarancyjnego w ramach ustawowego systemu gwarantowania.

                                                                                                                 Zarząd Banku

 

Promocja dla użytkowników kart VISA - Visa Oferty

Zasady programu są niezwykle proste – nie ma w nim żadnych kodów, kuponów czy gromadzenia rachunków. Wystarczy tylko zarejestrować swoją kartę Visa na stronie www.visaoferty.pl podając adres e-mail, a następnie skorzystać z ofert partnerów programu płacąc zarejestrowaną kartą. Osoby dokonujące płatności, otrzymają bezpośrednio na rachunek swojej karty zwrot części wydanych pieniędzy.

Użytkownicy programu mogą korzystać z ofert zarówno w sklepach tradycyjnych, jak i internetowych. Partnerami programu są: Multikino, Kruk, Vistula, Wólczanka, LOT, Hilton, Reebok, Adidas, Intersport, Starbucks, Telepizza, North Fish, PizzaPortal.pl, Carrefour i stacje BP, z każdym miesiącem do akcji dołączać będą kolejne firmy.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z programu Visa Oferty.

Pożyczka okolicznościowa Wakacje 2015

Oferta promocyjna pożyczki okolicznościowej przeznaczonej na dowolny cel konsumpcyjny.

  • Kwota pożyczki do 10.000,00 zł
  • Okres spłaty do 24-miesięcy;
  • Oprocentowanie pożyczki - zmienne i wynosi 5,00% w stosunku rocznym;
  • Prowizja  od  4%  do 5% od kwoty udzielonej pożyczki.

Informacja oparta na reprezentatywnym przykładzie: całkowita kwota pożyczki: 6.000,00 zł, okres kredytowania 24 miesiące, miesięczna rata malejąca (równe raty kapitałowe + malejące odsetki), roczne oprocentowanie nominalne 5,00%, kwota odsetek 306,25 zł, prowizja za udzielenie pożyczki 5,00% całkowitej kwoty pożyczki tj. 300,00 zł, koszt zabezpieczenia pożyczki 0,00 zł.  Przy przyjęciu wyżej wymienionych parametrów RRSO wynosi 10,76%, całkowita kwota do zapłaty, stanowiąca sumę  całkowitej kwoty pożyczki oraz całkowitego kosztu pożyczki wynosi 6.606,25 zł.

Ostateczne warunki kredytowania uzależnione są od wyniku oceny wiarygodności i zdolności kredytowej Klienta, daty uruchomienia pożyczki oraz terminu regulowania raty pożyczki. Powyższa kalkulacja została sporządzona na dzień 09.07.2015r.

Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta oraz profesjonalną  obsługę.

Zapraszamy do korzystania z oferty.

Kredyty klęskowe dla rolników

W związku z suszą występującą na naszym terenie Bank wznowił udzielanie kredytów obrotowych klęskowych bez dopłat.

Kredyt  może zostać przeznaczony na sfinansowanie nakładów rzeczowych niezbędnych na przywrócenie produkcyjności poprzez zakup środków obrotowych do produkcji rolnej w gospodarstwach rolnych, w których wystąpiły szkody spowodowane przez suszę, deszcz nawalny, ujemne skutki przezimowania, przymrozki wiosenne, powódź, huragan.

Kwota kredytu nie może wynosić więcej niż  1.500,00 zł na 1 hektar gruntów rolnych (własnych lub dzierżawionych) na których wystąpiły szkody w uprawach.

Kredyt ma atrakcyjne oprocentowanie wynoszące obecnie 4,50% w stosunku rocznym. Okres kredytowania wynosi do 4 lat. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą banku.

Kredyty z dotacją WFOŚiGW

Bank Spółdzielczy w Krośniewicach rozszerzył swoją ofertę kredytową o kredyty z dotacją na częściową spłatę kapitału przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

Produkty kredytowe przeznaczone są na następujące Programy Priorytetowe WFOŚiGW w Łodzi:

  1. „Program dla przedsięwzięć w zakresie gospodarki ściekowej dla osób fizycznych - dotacje na częściowe spłaty kapitału kredytów bankowych przeznaczonych na wykonanie przyłączy kanalizacyjnych”,
  2. “Program priorytetowy dotyczący przedsięwzięć w zakresie ochrony wód dla osób fizycznych - dotacje na częściowe spłaty kapitału kredytów bankowych przeznaczonych na wykonanie przydomowych oczyszczalni ścieków”,
  3. „Program priorytetowy dotyczący przedsięwzięć w zakresie ochrony powietrza dla osób fizycznych - dotacje na częściowe spłaty kapitału kredytów bankowych przeznaczonych na realizację zadań dotyczących ograniczenia niskiej emisji i wykorzystanie odnawialnych źródeł energii”,
  4. „Program priorytetowy dotyczący przedsięwzięć w zakresie ochrony ziemi dla osób fizycznych - dotacje na częściowe spłaty kapitału kredytów bankowych przeznaczonych na realizację zadań związanych z usuwaniem wyrobów zawierających azbest”,
  5. „Program dla przedsięwzięć w zakresie ochrony powietrza dla osób fizycznych oraz wspólnot mieszkaniowych — dotacje na częściowe spłaty kapitału kredytów bankowych przeznaczonych na realizację zadań w zakresie poprawy efektywności cieplnej budynków mieszkalnych”.

 

Prosimy o kontakt z pracownikami Banku w celu otrzymania szczegółowych informacji.

Nowy kredyt dla rolników

Polityką Banku Spółdzielczego w Krośniewicach jest stały rozwój oferty kredytowej dedykowanej rolnikom.

W związku z tym Zarząd Banku wprowadził nowy atrakcyjny  produkt kredytowy, którym jest ,,Kredyt obrotowy  Agro +” na następujących warunkach: kwota kredytu nie może przekroczyć 2.000,00 zł na 1 ha użytków rolnych; okres kredytowania wynosi od 1 roku do 3 lat; oprocentowanie 1,8 stopy redyskonta weksli ( aktualnie 4,95%).

Prosimy o kontakt z pracownikami Banku w celu otrzymania szczegółowych informacji.

Kredyty na zakup gruntów

Rok 2013 był ostatnim rokiem udzielania kredytów inwestycyjnych preferencyjnych na zakup ziemi z dopłatami ARiMR do oprocentowania z linii nKZ, dlatego też Bank posiada w ofercie kredyty inwestycyjne na warunkach komercyjnych ,,Nasza ziemia”, których aktualne oprocentowanie wynosi 6,70%.

Prosimy o kontakt z pracownikami Banku w celu otrzymania szczegółowych informacji.

Oferta kredytu inwestycyjnego dla rolników

W związku z ograniczeniem akcji kredytowej na kredyty preferencyjne  dla rolników bank zmienił na korzystniejsze warunki korzystania z kredytu inwestycyjnego na zakup gruntów „Nasza ziemia” przyznawanego ze środków własnych. Kredyt ma atrakcyjne oprocentowanie wynoszące obecnie 6,90% w stosunku rocznym. Obecnie okres kredytowania wynosi 15 lat, a okres karencji w spłacie kredytu wydłużono do 2 lat. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą banku.

Limity na kredyty preferencyjne

Uprzejmie informujemy, ze zgodnie z informacją uzyskaną z SGB- Bank S.A. w najbliższych dniach zostaną przydzielone bankom spółdzielczym limity na wypłaty kredytów preferencyjnych inwestycyjnych  z dopłatami do oprocentowania ze środków Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Rolników zainteresowanych kredytami preferencyjnymi zapraszamy do placówek banku w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Uruchomienie strony internetowej Banku

Od stycznia 2013 roku dostępna jest strona internetowa Banku Spółdzielczego w Krośniewicach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego banku. Mamy nadzieję, że nowo otwarta strona ułatwi Państwu wybór właściwego produktu i zachęci do korzystania z naszych usług.

Dane Kontaktowe

Bank Spółdzielczy w Krośniewicach
ul. Toruńska 5
99-340 Krośniewice
NIP: 7750000924
REGON: 000502380
Tel: 24 252 30 66
bskrosniewice@ld.home.pl

Godziny Otwarcia

Bank Spółdzielczy w Krośniewicach

Pn - Pt  7:30 - 16:30

Oddziały Banku Spółdzielczego w Krośniewicach

Pn - Pt  7:30 - 14:30
 

Licznik odwiedzin

Zobacz nasze statystyki
Nasz serwis odwiedziło już
170023

SWIFT Code:

Międzynarodowy numer
banku BIC odbiorcy

ikona SWIFT code
GBWCPLPP

 

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.